Rezervace BEZ RIZIKA

podmínky nabídky

NOVINKA

PRO REZERVACE PROVEDENÉ OD 01.10.2020 

ZRUŠENÍ REZERVACE ZDARMA BEZ UDÁNÍ DŮVODU 14 DNÍ PŘED PLÁNOVANÝM NÁSTUPEM NA POBYT

NEBO

 Zdarma změna termínu vašeho pobytu kdykoli před plánovaným nástupem za splnění následujících podmínek:

  • z důvodu mimořádných opatření Vlády ČR nebo jiných úřadů, omezení cestování apod.,
  • z důvodu karantény (COVID-19)
  • z důvodu onemocnění klienta koronavirem.

Chápeme, že situace se stále vyvíjí a Vy můžete mít strach rezervovat si svůj pobyt v obavě, že z nějakého důvodu nebude možné pobyt absolvovat. S námi se bát nemusíte. Rezervujte si jakýkoliv pobyt a do 14. dnů před příjezdem můžete rezervaci zcela zdarma zrušit i bez udání důvodu. V takovém případě Vám vrátíme všechny peníze. V případě, že onemocníte, nebo nebude možné pobyt realizovat z jiných závažných důvodů (např. vládní opatření) méně než 14 dní před plánovaným nástupem na pobyt, rezervaci vám zdarma převedeme na jiné období, nejpozději do 30.06.2021.

Podmínky

Klient není schopen nastoupit na pobyt,
nebo započít s čerpáním služeb:

  • na pobyt není možno nastoupit z důvodu mimořádných opatření Vlády ČR nebo jiných úřadů, omezení cestování apod.,

NEBO

  • na pobyt není možno nastoupit, protože klient je v nucené karanténě a toto úředně doloží. Při cestujícím páru platí i v případě, že nucená karanténa byla nařízena pouze jedné z cestujících osob,

NEBO

  • rezervace je zrušena z důvodu náhlého onemocnění klienta koronavirem (onemocněním COVID-19) a toto je doloženo lékařským potvrzením. Při cestujícím páru platí i v případě, že nucená karanténa byla nařízena pouze jedné z cestujících osob.

Při splnění těchto podmínek má klient nárok na změnu termínu pobytu dle volných kapacit zdarma. Nový pobyt musí být realizován do 30.06.2021. V pozdějším termínu může být pobyt realizován, pouze v případě, že mimořádná opatření nebo jiné uznatelné překážky neumožní čerpání služeb do tohoto data. Nový termín dle volných kapacit bude nabídnut za cenu sjednanou v původní rezervaci.